Wsparcie dla Zagłębia!

OFERTA SPONSORINGU

Ludowy Klub Sportowy „Zagłębie” Lipnik to nic innego jak upragniona drużyna piłkarska, której od tylu lat brakowało w naszej miejscowości. Klub założony został przez grupę młodych mieszkańców Lipnika, których od lat łączyło kilka rzeczy - m.in. miłość do rodzinnej miejscowości, futbolowa pasja i przyjaźń. W 2011 roku udało się zrealizować marzenia o rodzimym klubie! Udany początek historii nowego Klubu powoduje u jego członków dodatkową motywację i determinację do rozwoju Klubu oraz orientację na osiągnięcie kolejnych sportowych sukcesów.

Jednak każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Zarząd Klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy jednak świadomi, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.

Dlatego zwracamy się przede wszystkim do firm jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

• ekspozycję logo firmy oraz promocję na stronie internetowej klubu: zaglebielipnik.futbolowo.pl oraz na portalu Facebook: facebook.com/zaglebie.lipnik
  • ekspozycję logo firmy na przedmeczowych plakatach
  • ekspozycję logo firmy na koszulkach zawodników (przy pomocy w ich zakupie)
  • udostępnienie infrastruktury boiska do umieszczenia banerów reklamowych
  • zorganizowanie turnieju piłki nożnej nazwanego imieniem firmy
  • certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu

Sponsoring rozumiany jest przez nas, jako obustronne zaufanie, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

________________________________________________________________________________________________________

LUDOWY KLUB SPORTOWY "ZAGŁĘBIE"

LIPNIK 96A

98-354 SIEMKOWICE

konto bankowe: Bank Pekao S.A./o w Wieluniu

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

_______________________________

/więcej szczegółów pod nr telefonu 667-800-541 bądz mailowo: zaglebielipnik@gmail.com/

Za wszelką pomoc gorąco DZIĘKUJEMY!

Zarząd Klubu