Wreszcie wiatr w żagle !

Po dwóch wyjazdowych porażkach z Wieruszowem oraz GalGazem wreszcie przyszło upragnione zwycięstwo! Pomimo bardzo kapryśnej pogody wygrywamy pierwsze spotkanie w tym roku na własnym terenie, potem kolejne, i kolejne...

3. kolejka sieradzkiej ligi juniorów - 23.04.2017 r.

LKS ZAGŁĘBIE LIPNIK - GLKS STRZELCE WIELKIE 6:1
Bramki dla Zagłębia:
⚽⚽⚽⚽ Szymon Kędzia
⚽⚽ Tymoteusz Kędzia

Mimo bardzo zmiennej pogody mecz wreszcie ułożył się po naszej myśli od samego początku - przysłowiowe do 'trzech' razy sztuka. Bardzo przytomnie rozegrał dzisiejsze spotkanie nasz podstawowy bramkarz Majewski M., który rządził dziś... w środku pomocy! Walecznie o każdą piłkę i nawet z szansą na zdobycie bramki...lecz wykończenie akcji - słabe Ale luz.
Mimo braku trenera chłopaki czują 'blusa' i idzie im coraz lepiej, nowi zawodnicy weszli w rytm i spisują się bardzo poprawnie - Kacper Kubunik czy Bartosz Bereś. W obronie czujni jak zwykle Marek i Olek - klasa.
Jednak szpilę gościom wbił niezawodny dream team Kędziów! Mieliśmy kilka 100% sytuacji, po pięknych prostopadłych podaniach mogliśmy strzelić więcej goli, jednak zabrakło skuteczności w końcowej fazie akcji. Ale mimo wszystko i wszystkiemu w końcu wygrywamy w ładnym stylu, przy niemal 100% frekwencji w drużynie. Brawo Panowie, moc jest w Was i niech tak zostanie! :)

4. kolejka sieradzkiej ligi juniorów - 30.04.2017 r.

Podsumowując dzisiejsze sportowe emocje wygrywamy wyjazdowe spotkanie z LKS Tubądzin 3:1
W piękny, słoneczny dzień wywozimy z ciężkiego terenu w Tubądzinie cenne 3 punkty, po trzech pięknych trafieniach naszych czołowych zawodników.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli nieocenieni JOACHIM KĘDZIA x2 oraz MAREK LONT bezpośrednio z rzutu wolnego !

LKS Tubądzin - LKS Zagłębie Lipnik 1:3 (0:0)

⚽️1:0
⚽️️1:1 Joachim Kędzia
️⚽️1:2 Joachim Kędzia
⚽️1:3 Marek Lont

Pomimo bardzo aktywnej soboty zebraliśmy się o godzinie 9 na wyjazd do oddalonego o 70 kilometrów Tubądzina. I tam po niezbyt ciekawej pierwszej połowie, w drugiej części na pełnej...mocy weszliśmy w mecz i DALIŚMY RADĘ.
Zwycięstwo nie byłoby jednak możliwe gdyby nie Joachim, Marek, Maciek oraz Piotrek, którzy jak lwy walczyli o każdą piłkę. Gole się nie chciały pojawić, gdyż jak nie za slabo, to za mocno, to słupek, to poprzeczka eh..
Jednak doczekaliśmy się! Aż sam Joachim się uśmiechnął! A strzelił on finezyjnie tak, że aż się wzruszyć można było ! Marek natomiast słuchając cennych rad z ławki, wykonując rzut wolny przymierzył tak dokładnie, że dokładniej się nie dało
Po słabym początku spotkania, w końcówce zagraliśmy bardzo bardzo...bardzo
Brawo Wy !

Skład Zagłębia: Kacper Kubunik - Marek Lont, Kamil Zając, Piotr Chlebicki (Dawid Kasowski), Karol Ptak (Wiktor Kowalski - Michał Piątkowski (Michał Pilawka), Joachim Kędzia, Maciej Majewski (Bartłomiej Płuciennik), Bartosz Bereś - Tymoteusz Kędzia (Patryk Zając), Szymon Kędzia.

5. kolejka sieradzkiej ligi juniorów - 3.05.2017 r.

Aktywny weekend majowy kończymy zwycięstwem na własnym boisku z zespołem LZS Brąszewice 2:0. Bramki w tym spotkaniu padały po doskonałych podaniach Kacpra Kubunika, a wykonawcami strzałów byli Szymon oraz Tymoteusz.

Istny Kubunik - Kędzia show! Cieszy spora liczba kibiców przybyłych na to spotkanie, jest to dla nas i dla chłopaków bardzo istotne, że mogą otrzymać wsparcie od publiczności. A gra naszego zespołu może się podobać, co zauważają sędziowie. Brawo WY Panowie.

LKS Zagłębie Lipnik - LZS Brąszewice 2:0

Bramki dla Zagłębia: