Kolejne starcie przed rozpoczynającą się ligą Jaga Lututów - LKS Zagłębie Lipnik

Dzisiejszego przedpołudnia rozegraliśmy drugi mecz kontrolny, a naszym rywalem był zespół Jagi Lututów. Chęć i dyspozycję do gry zgłosiło 18 zawodników w tym 4 zawodników, chcących na dłużej występować pod szyldem Zagłębia Lipnik. Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej bo przegrywaliśmy już 2:0, lecz nauczyliśmy się nie tracić nadziei, mimo niemrawych początków. Chwilę później pierwszą bramkę dla Zagłębia zdobył nieoceniony Joachim Kędzia. Kolejna bramka na nasze konto trafiła po pewnym uderzeniu z rzutu karnego niezastąpionego Szymona Kędzi. Następne trafienie należało również do Szymka, a wynik spotkania zatrzymał się na rezultacie 3:3. Mecz mógł zakończyć się naszym zwycięstwem gdyż okazje ku temu były stuprocentowe - strzał Tymka z rzutu wolnego, trafił w poprzeczkę, a dobrze 'wyregulowana' noga Szymka raz po raz straszyła bramkarza gospodarzy.
Ogólna ocena: wszyscy zagrali dobrze !

LKS Jaga Lututów - LKS Zagłębie Lipnik 3:3
Bramki dla Zagłębia:
2:1 Joachim Kędzia
2:2 Szymon Kędzia (karny)
2:3 Szymon Kędzia

Skład Zagłębia:
Maciej Majewski: Marek Lont, Aleksander Uryszek, Dawid Kasowski (testowany Kuba), Kamil Zając (Piotr Chlebicki) - Karol Ptak (Piotr Jarosiński), Joachim Kędzia (testowany Kacper), Wiktor Kowalski (Tomasz Różański), testowany 99 (testowany Bartosz) - Tymoteusz Kędzia, Szymon Kędzia (Patryk Zając)

#ZAGŁĘBIE#RycerzeWiosny